Το πρόγραμμα της Α2 Εθνικής κατηγορίας του γυναικείου βόλεϊ για την περίοδο 2018-19

Τον ΑΣΚ Λαγκαδά θα αντιμετωπίσει ο ΑΟΚ στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής κατηγορίας του γυναικείου βόλεϊ 2018-19. Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 6-7 Οκτωβρίου. Το πρόγραμμα του βορείου ομίλου:

1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)
Ασκληπιός Τρικάλων – Ναύαρχος Βότσης

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΣ Γιάννενα

ΕΑ Λαρίσης – Σταυρούπολη

ΑΟ Καβάλα – ΑΣΚ Λαγκαδά

Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ένωση Ελασσόνας

Πρωταθλητές Πεύκων – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ασκληπιός Τρικάλων

Ναύαρχος Βότσης – Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΣ Γιάννενα – ΕΑ Λαρίσης

Σταυρούπολη – ΑΟ Καβάλα

ΑΣΚ Λαγκαδά – Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΓΣ Δράμας – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Ρεπό: Ένωση Ελασσόνας

3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Πρωταθλητές Πεύκων

ΕΑ Λαρίσης – Ναύαρχος Βότσης

ΑΟ Καβάλα – ΑΣ Γιάννενα

Νίκη Αλεξανδρούπολης – Σταυρούπολη

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Ένωση Ελασσόνας

Ασκληπιός Τρικάλων – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: ΑΣΚ Λαγκαδά

4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΕΑ Λαρίσης

Ασκληπιός Τρικάλων – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ναύαρχος Βότσης – ΑΟ Καβάλα

ΑΣ Γιάννενα – Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΑΣΚ Λαγκαδά Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας – Ένωση Ελασσόνας

Ρεπό: Σταυρούπολη

5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
ΑΟ Καβάλα – Πρωταθλητές Πεύκων

ΕΑ Λαρίσης – Ασκληπιός Τρικάλων

Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ναύαρχος Βότσης

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Σταυρούπολη

Ένωση Ελασσόνας ΑΣΚ Λαγκαδά

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: ΑΣ Γιάννενα

6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΟ Καβάλα

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΕΑ Λαρίσης

ΑΣ Γιάννενα – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Σταυρούπολη Ένωση Ελασσόνας

ΓΣ Δράμας – ΑΣΚ Λαγκαδά

Ρεπό: Ναύαρχος Βότσης

7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΟ Καβάλα – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ναύαρχος Βότσης

Ένωση Ελασσόνας – ΑΣ Γιάννενα

ΑΣΚ Λαγκαδά Σταυρούπολη

ΕΑ Λαρίσης – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: Πρωταθλητές Πεύκων

8η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΕΑ Λαρίσης – ΑΟ Καβάλα

Ναύαρχος Βότσης – Ένωση Ελασσόνας

ΑΣ Γιάννενα ΑΣΚ Λαγκαδά

ΓΣ Δράμας – Σταυρούπολη

Ρεπό: Ασκληπιός Τρικάλων

9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Ένωση Ελασσόνας – Πρωταθλητές Πεύκων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ασκληπιός Τρικάλων

Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΕΑ Λαρίσης

ΑΣΚ Λαγκαδά – Ναύαρχος Βότσης

Σταυρούπολη ΑΣ Γιάννενα

ΑΟ Καβάλα – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: Ελπίδα Αμπελοκήπων

10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣΚ Λαγκαδά

Ασκληπιός Τρικάλων – Ένωση Ελασσόνας

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΟ Καβάλα – Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ναύαρχος Βότσης Σταυρούπολη

ΓΣ Δράμας – ΑΣ Γιάννενα

Ρεπό: ΕΑ Λαρίσης

11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Σταυρούπολη – Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΣΚ Λαγκαδά – Ασκληπιός Τρικάλων

Ένωση Ελασσόνας – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΕΑ Λαρίσης

ΑΣ Γιάννενα Ναύαρχος Βότσης

Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: ΑΟ Καβάλα

12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣ Γιάννενα

Ασκληπιός Τρικάλων – Σταυρούπολη

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΣΚ Λαγκαδά

ΕΑ Λαρίσης – Ένωση Ελασσόνας

ΑΟ Καβάλα – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας – Ναύαρχος Βότσης

Ρεπό: Νίκη Αλεξανδρούπολης

13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης – Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΣ Γιάννενα – Ασκληπιός Τρικάλων

Σταυρούπολη – Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΣΚ Λαγκαδά – ΕΑ Λαρίσης

Ένωση Ελασσόνας – ΑΟ Καβάλα

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Νίκη Αλεξανδρούπολη

Ρεπό: ΓΣ Δράμας
14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης – Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΣ Γιάννενα – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Σταυρούπολη – ΕΑ Λαρίσης

ΑΣΚ Λαγκαδά – ΑΟ Καβάλα

Ένωση Ελασσόνας – Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΓΣ Δράμας – Πρωταθλητές Πεύκων

Ρεπό: Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Ασκληπιός Τρικάλων – Πρωταθλητές Πεύκων

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ναύαρχος Βότσης

ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Γιάννενα

ΑΟ Καβάλα – Σταυρούπολη

Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΣΚ Λαγκαδά

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: Ένωση Ελασσόνας

16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ναύαρχος Βότσης – ΕΑ Λαρίσης

ΑΣ Γιάννενα – ΑΟ Καβάλα

Σταυρούπολη – Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ένωση Ελασσόνας Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας – Ασκληπιός Τρικάλων

Ρεπό: ΑΣΚ Λαγκαδά

17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
ΕΑ Λαρίσης – Πρωταθλητές Πεύκων

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΟ Καβάλα – Ναύαρχος Βότσης

Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΣ Γιάννενα

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΑΣΚ Λαγκαδά

Ένωση Ελασσόνας – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: Σταυρούπολη

18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΟ Καβάλα

Ασκληπιός Τρικάλων – ΕΑ Λαρίσης

Ναύαρχος Βότσης – Νίκη Αλεξανδρούπολης

Σταυρούπολη – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΣΚ Λαγκαδά Ένωση Ελασσόνας

ΓΣ Δράμας – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ρεπό: ΑΣ Γιάννενα

19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΟ Καβάλα – Ασκληπιός Τρικάλων

ΕΑ Λαρίσης – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΑΣ Γιάννενα

Ένωση Ελασσόνας Σταυρούπολη

ΑΣΚ Λαγκαδά – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: Ναύαρχος Βότσης

20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
Ασκληπιός Τρικάλων – Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΟ Καβάλα

Ναύαρχος Βότσης – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΣ Γιάννενα – Ένωση Ελασσόνας

Σταυρούπολη ΑΣΚ Λαγκαδά

ΓΣ Δράμας – ΕΑ Λαρίσης

Ρεπό: Πρωταθλητές Πεύκων

21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Πρωταθλητές Πεύκων

Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΟ Καβάλα – ΕΑ Λαρίσης

Ένωση Ελασσόνας – Ναύαρχος Βότσης

ΑΣΚ Λαγκαδά ΑΣ Γιάννενα

Σταυρούπολη – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: Ασκληπιός Τρικάλων

22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ένωση Ελασσόνας

Ασκληπιός Τρικάλων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΕΑ Λαρίσης – Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ναύαρχος Βότσης – ΑΣΚ Λαγκαδά

ΑΣ Γιάννενα Σταυρούπολη

ΓΣ Δράμας – ΑΟ Καβάλα

Ρεπό: Ελπίδα Αμπελοκήπων

23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
ΑΣΚ Λαγκαδά – Πρωταθλητές Πεύκων

Ένωση Ελασσόνας – Ασκληπιός Τρικάλων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καβάλα

Σταυρούπολη Ναύαρχος Βότσης

ΑΣ Γιάννενα – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: ΕΑ Λαρίσης

24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Σταυρούπολη

Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΣΚ Λαγκαδά

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ένωση Ελασσόνας

ΕΑ Λαρίσης – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Ναύαρχος Βότσης ΑΣ Γιάννενα

ΓΣ Δράμας – Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: ΑΟ Καβάλα

25η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)
ΑΣ Γιάννενα – Πρωταθλητές Πεύκων

Σταυρούπολη – Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΣΚ Λαγκαδά – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ένωση Ελασσόνας – ΕΑ Λαρίσης

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΑΟ Καβάλα

Ναύαρχος Βότσης – ΓΣ Δράμας

Ρεπό: Νίκη Αλεξανδρούπολης

26η αγωνιστική (20-21 Απριλίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ναύαρχος Βότσης

Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΣ Γιάννενα

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Σταυρούπολη

ΕΑ Λαρίσης – ΑΣΚ Λαγκαδά

ΑΟ Καβάλα – Ένωση Ελασσόνας

Νίκη Αλεξανδρούπολης Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Ρεπό: ΓΣ Δράμας

Φωτό: Λάσκαρης Τσούτσας

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.